Ubezpieczenie na życie

W naszej multiagencji ubezpieczeniowej klienci indywidualni mogą wykupić dobrowolne polisy na życie o podstawowym, pakietowym lub pełnym zakresie obejmowania.
Życie to wielkie pasmo szczęścia i radości. Zdrowi ludzie wiąż mogą obserwować jak zmienia się ich otoczenie, dorastają pociechy, powstają nowe rozwiązania technologiczne. W wyniku nieprzewidzianych okoliczności ten sielankowy obraz może jednak w jednej chwili ulec zmianie. Choroby, wypadki i śmierć nawet w młodym wieku to częsty obraz naszej (i nie tylko) społeczności. Właśnie dlatego, warto wcześniej zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczną przyszłość.

Nasze polisy na życie oferują partnerzy ubezpieczeniowi z wieloletnim doświadczeniem i pełną renomą na rynku.

Główne korzyści, jakie wynikają z ich posiadania to między innymi:

• szeroki zakres obejmowania – pakiety są na tyle elastyczne, że każdy może dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb
• zróżnicowane ceny ubezpieczeń – dzięki temu polisy można dostosować do swoich własnych możliwości finansowych
• elastyczny czas ubezpieczenia – nasi partnerzy ubezpieczą Państwa na rok, dwa, pięć a nawet więcej. Wszystko zależy od Was.
• zabezpieczenie finansowe na wypadek śmierci, utraty zdrowia lub zdolności do pracy.
Zakres ubezpieczenia

Nasze polisy cechują się zróżnicowanym spektrum obejmowania. Mogą Państwo zdecydować się zarówno na kompleksowe rozwiązania, jak i na poszczególne zapisy zawarte w umowie. Co to oznacza?
W naszej multiagencji bez trudu ubezpieczycie się na:

• wypadek śmierci – wówczas Państwa rodzina dostanie odpowiednie odszkodowanie, które pokryje straty finansowe oraz utratę płynności
• wypadek utraty zdrowia – na przykład w wyniku zdarzenia komunikacyjnego. Wówczas mogą Państwo dostać odszkodowanie, które pozwoli pokryć bieżące wydatki związane z życiem, rachunkami, kredytami, rehabilitacją, leczeniem i okresem rekonwalescencji. Świadczenia mogą osiągać nawet milion złotych.
• wypadek niezdolności do pracy – różne zdarzenia losowe mogą odebrać człowiekowi pełną zdolność do pracy. W takich sytuacjach finanse rodziny stają pod wielkim znakiem zapytania. Dzięki odpowiedniej polisie można uniknąć dodatkowych i zupełnie zbędnych trosk.

Aby opłacić polisę wystarczy skontaktować się z naszą multiagencją drogą pocztową, elektroniczną lub osobiście. Wspólnie dobierzemy dla Państwa najlepszy i najbardziej zoptymalizowany pod kątem Waszych potrzeb pakiet ubezpieczeniowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.