Ubezpieczenia turystyczne.

Multiagnecja ubezpieczeniowa oferuje Państwu kompleksowy zakres ubezpieczeń na podróż w kraju, oraz za

 granicą. Polisy obejmują zarówno Państwa, jako ubezpieczających, jak i Wasze rodziny. Działamy w porozumieniu z naszymi licznymi partnerami biznesowymi, którymi są renomowane i cenione ubezpieczalnie. To właśnie dzięki temu możemy zagwarantować Państwu elastyczne oferty dostosowane do Waszych potrzeb, jak i budżetu.

W ofercie:

  • ubezpieczenia podróży w kraju
  • ubezpieczenia podróży za granicą

Poniżej tłumaczymy, czym różnią się poszczególne umowy, co wchodzi w zakres ich obejmowania, oraz jakie korzyści wynieść można z ich posiadania.

  • Ubezpieczenia podróży w kraju

Polisa obejmować może całodobową ochronę zdrowia. Ponadto nasi klienci mogą liczyć na to, że w przypadku śmierci jednego z podróżujących w środku lokomocji zostanie im wypłacone podwójne ubezpieczenie. Rekompensujemy również trwałe uszczerbki na zdrowiu powstałe w wyniku różnych czynników.

  • Ubezpieczenia podróży za granicą

Polisa turystyczna na zagraniczny wyjazd obejmuje:

  • możliwość leczenia się w prywatnych placówkach medycznych za granicą
  • ubezpieczenie mieszkania podczas Państwa nieobecności
  • kompleksowy pakiet Assistance
  • ubezpieczenie bagażu podróżnego na wypadek kradzieży, zaginięcia, lub uszkodzenia

Nasze polisy turystyczne mogą obejmować w ciągu całego roku. Zwrócimy również pokryte i niemożliwe do odzyskania z innych źródeł koszty, na wypadek rezygnacji z zaplanowanego wyjazdu.

  • Wyjazd do pracy

Nasze polisy obejmują również ubezpieczenie na wypadek utraty zdrowia lub mienia podczas wyjazdów do pracy.

Najważniejsze jest zdrowie

W każdym ubezpieczeniu nasza Multiagencja zwraca szczególną uwagę na Państwa stan zdrowia i poniesione z jego tytułu koszty leczenia. Wypadki mogą przydarzyć się każdemu, a w takich przypadkach konieczne jest zatroszczenie się o przyszłość swoją i swojej rodziny z odpowiednim wyprzedzeniem. Tracąc zdrowie, tracimy jednocześnie często zdolność do wykonywania obowiązków zawodowych, a to może przyczynić się do trudności z pokryciem tak codziennych wydatków, jak i tych związanych z leczeniem i procesem rekonwalescencji.

Polisy naszych partnerów to doskonale przemyślane zestawienie kompleksowych ubezpieczeń, które w sposób elastyczny mogą Państwo dostosować do swojego budżetu oraz indywidualnych potrzeb. Warto pamiętać o tym, że niejednokrotnie to właśnie takie ubezpieczenia mogą pomóc Wam stanąć na nogi kiedy w wyniku podróży Państwa płynność finansowa zostanie w jakikolwiek sposób zaburzona.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Realizujemy polisy zarówno w swojej placówce, jak i drogą wysyłkową.