Ubezpieczenia OC z tytułu wykonywania zawodu.

We współpracy z renomowanymi ubezpieczycielami, nasza multiagencja oferuje Państwu szeroki asortyment polis obejmujący OC z tytułu wykonywania zawodu. Zapraszamy do zapoznania się z lekturą, z której dowiedzą się Państwo dlaczego warto wykupić taką ochronę, i jakie korzyści z niej wynikają.

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to bardzo duże obciążenie odpowiedzialnością dla przedsiębiorcy. Właśnie dlatego, aby zminimalizować ryzyko utraty majątku i płynności finansowej związanej z koniecznością pokrycia kosztów roszczeń pokrzywdzonych klientów warto wykupić specjalną polisę, która obejmuje między innymi:

  • odszkodowanie dla klientów, którzy na skutek pomyłki pracowników, tudzież przedsiębiorcy ponieśli szkody materialne
  • polisę dla podwykonawców, którzy nieprawidłowo wykonali swoje zawodowe obowiązki doprowadzając klienta swojego zleceniodawcy do pokrycia strat
  • i wiele innych.

Elastyczna oferta ubezpieczeniowa

Nasza multiagencja ubezpieczeniowa dba o to, aby zawsze móc spełniać oczekiwania wszystkich klientów. To ważne, ponieważ tylko w ten sposób możemy zagwarantować, że dopasujemy się do Państwa zarówno z zakresem obejmowania, jak i ceną polis.

Jakie korzyści wyniosą Państwo z wykupienia naszego ubezpieczenia?

Będziecie mogli dostosować się do wymagań kontrahentów lub przetargów ustanawianych przez potencjalnych Klientów – ubezpieczenie takie bardzo często znajduje się na liście obowiązkowych wymogów:

  • Zapewnicie sobie stałą płynność finansową, która nie ulegnie żadnemu zaburzeniu w wyniku konieczności pokrycia odszkodowania za poniesione przez Klienta szkody materialne lub zdrowotne.
  • Ubezpieczycie również wszelkie dokumenty znajdujące się w posiadaniu przedsiębiorstwa.
  • W naszej ofercie znajdują się także ubezpieczenia nadwyżkowe skierowane osobom wykonującym zawód architekta, doradcy podatkowego, rzeczoznawcy majątkowego, pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Wypadki mają prawo zdarzyć się każdemu – zarówno Państwu, jako przedsiębiorcom, jak i Waszym pracownikom. Nie zawsze wynika to z niedopatrzenia, czy braku kompetencji. Ludzie się mylą i jest na to sposób – wystarczy wykupić dobrowolne ubezpieczenie, dzięki któremu zabezpieczycie się przed takimi sytuacjami. Dysponując polisą z całą pewnością zyskają Państwo również renomę w oczach swoich potencjalnych klientów, którzy będą mieć pewność, że podchodzicie do swoich zadań z pełnym profesjonalizmem.

Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją – wspólnie znajdziemy doskonałą ofertę skierowaną do każdego z Państwa indywidualnie.