Ubezpieczenie na życie.

W naszej multiagencji ubezpieczeniowej klienci indywidualni mogą wykupić dobrowolne polisy na życie o podstawowym, pakietowym lub pełnym zakresie obejmowania.
Życie to wielkie pasmo szczęścia i radości. Zdrowi ludzie wiąż mogą obserwować jak zmienia się ich otoczenie, dorastają pociechy, powstają nowe rozwiązania technologiczne. W wyniku nieprzewidzianych okoliczności ten sielankowy obraz może jednak w jednej chwili ulec zmianie. Choroby, wypadki i śmierć nawet w młodym wieku to częsty obraz naszej (i nie tylko) społeczności. Właśnie dlatego, warto wcześniej zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczną przyszłość.

Nasze polisy na życie oferują partnerzy ubezpieczeniowi z wieloletnim doświadczeniem i pełną renomą na rynku.

Główne korzyści, jakie wynikają z ich posiadania to między innymi:

  • szeroki zakres obejmowania – Pakiety są na tyle elastyczne, że każdy może dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb.
  • zróżnicowane ceny ubezpieczeń – Dzięki temu polisy można dostosować do swoich własnych możliwości finansowych.
  • elastyczny czas ubezpieczenia – Nasi partnerzy ubezpieczą Państwa na rok, dwa, pięć a nawet więcej. Wszystko zależy od Państwa potrzeb.
  • zabezpieczenie finansowe na wypadek śmierci, utraty zdrowia lub zdolności do pracy.

Zakres ubezpieczenia.

Nasze polisy cechują się zróżnicowanym spektrum obejmowania. Mogą Państwo zdecydować się zarówno na kompleksowe rozwiązania, jak i na poszczególne zapisy zawarte w umowie. Co to oznacza?
W naszej multiagencji bez trudu ubezpieczycie się Państwo:

  • wypadek śmierci – Wówczas Państwa rodzina dostanie odpowiednie odszkodowanie, które pokryje straty finansowe oraz utratę płynności.
  • wypadek utraty zdrowia – Na przykład w wyniku zdarzenia komunikacyjnego. Wówczas mogą Państwo dostać odszkodowanie, które pozwoli pokryć bieżące wydatki związane z życiem, rachunkami, kredytami, rehabilitacją, leczeniem i okresem rekonwalescencji. Świadczenia mogą osiągać nawet milion złotych.
  • wypadek niezdolności do pracy – różne zdarzenia losowe mogą odebrać człowiekowi pełną zdolność do pracy. W takich sytuacjach finanse rodziny stają pod wielkim znakiem zapytania. Dzięki odpowiedniej polisie można uniknąć dodatkowych i zupełnie zbędnych trosk.

Aby opłacić polisę wystarczy skontaktować się z naszą multiagencją drogą pocztową, elektroniczną lub osobiście. Wspólnie dobierzemy dla Państwa najlepszy i najbardziej zoptymalizowany pod kątem Waszych potrzeb pakiet ubezpieczeniowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.