Ubezpieczenia mieszkań i domów jednorodzinnych.

Nasza multiagencja ubezpieczeniowa oferuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu ochrony domu i mienia, które obejmują szeroki zakres obejmowania.

W ich skład wchodzą:

  • Ubezpieczenie domu
  • Ubezpieczenie mieszkania
  • Ubezpieczenie domu w budowie
  • Ubezpieczenie domu letniskowego
  • Ubezpieczenie wyposażenia

Istniejemy na rynku już od wielu lat, dzięki czemu doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, czego oczekują od nas nasi klienci. Pokrótce więc omówimy poszczególne z wyżej wymienionych zagadnień, aby jeszcze przed podpisaniem umowy mogli się Państwo dowiedzieć co dokładnie w swojej ofercie posiadają nasi renomowani partnerzy.

  • Ubezpieczenie domu  Polisa ubezpieczeniowa dla domu obejmuje wszystko włącznie ze ścianami budynku, oknami, dachem, całą konstrukcją, oraz wyposażeniem. Zabezpiecza przed pożarem i działalnością sił natury. Nasi ubezpieczyciele zapewnią ochronę również Państwu, Waszym dzieciom, a nawet pupilom, którzy w wyniku beztroskiej zabawy dokonają szkód na innych posesjach.
  • Ubezpieczenie mieszkania – Obejmuje to, co polisa domu, z wyłączeniem dachu oraz konstrukcji całego obiektu mieszkalnego. W skład wchodzi ochrona przed działaniem czynników zewnętrznych i sił natury, atakami wandalizmu, kradzieży, oraz napadów rabunkowych. Zalecamy również zapoznać się z polisą ochrony na wypadek wyjazdu. Jeśli w tym czasie dojdzie do jakiejkolwiek szkody na poczet ubezpieczonego lub jego sąsiadów – nasi partnerzy w myśl zapisów umowy pokryją wszelkie związane z nimi koszty.
  • Ubezpieczenie domu w budowie – Propozycja dla inwestorów, którzy wszystkie wolne środki finansowe lokują w budowie swojego domu. Polisa obejmuje nieruchomość w każdym stanie (surowym, deweloperskim itd.). Dodatkowo można uchronić się przed kradzieżą (na przykład instalacji), rabunkiem, oraz działaniami sił przyrody.
  • Ubezpieczenie domu letniskowego – Dotyczy wszystkich, legalnie wzniesionych obiektów letniskowych i obejmuje szkody powstałe w wyniku włamania, kradzieży, pożaru i działania innych sił natury, na przykład w czasie powodzi, gradobicia, czy burzy.
  • Ubezpieczenie wyposażenia – Dzięki naszym polisom mogą Państwo ubezpieczyć wszystkie przedmioty wchodzące w skład Waszego wyposażenia. Ubezpieczenie obejmuje zarówno sprzęt codziennego użytku, jak i na przykład meble.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą oraz do kontaktu bezpośredniego – w siedzibie firmy lub inną drogą komunikacji. Klientów z odległych regionów w Polski ubezpieczamy na odległość, a pełna dokumentacja zostanie do Państwa wysłana pocztą tradycyjną.